1 / 1
Fustani svečeni
50 €
04.03.2023 12:30

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Свадба облека

Големина:

XL

Боја:

Зелена

Fustani svečeni se prodavaat ednaš oblečeni, se održani i očuvani.
Za cenata e možen dogovor.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Malina
Потврден огласувач
072218986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам