1 / 5
Dzambo vrekji
По Договор
18.11.2022 10:05

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Шиеме секаков вид на џамбо вреќи по ваша потреба на големо и мало.Број за контакт: 070/211-537; 070/384-806; e-mail: contact@megabags.mk

Категорија: Останато

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
070211537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам