1 / 3
Tracni pili, Pili za bansek, Pila za Bansek, Bancig, Brenti
1 МКД
25.11.2022 20:19

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Site vidovi na PILI za horizontalen, vertikalen i hobi Bansek. Germasnko i Cesko proizvodstvo.
KODIAK
MASTER
BOHLER
PILANA
BIMETALNI FLAMME
Gi rabotime site dimenzii po naracka, rok na izrabotka maximum 7 denovi.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од: Претпријатие

Stolartools
Потврден огласувач
077665114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам