1 / 1
B A R A K A
500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.11.2022 06:18

Битола / Битола

Состојба на предмет
НовBARAKA dim.2 na 3 metri,pogodna za polska kucicka ili strazarnica,montazna so moznost za transport na bozilo.Izrabotena e od kadroni 10 na10 sm.postavena na betonski blokovi,odnadvor i krovot se oblozeni so pocinkpvan rebrovan lim,vnatre oblozena so lamperija so 2 jogi lezai.Prevpd do kupuvacot e moj.

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Спиро
Потврден огласувач
071571168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам