1 / 12
360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP
7.000 МКД
Денес 11:40

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

UBox Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA
SOLAREN MODEL SO 4G SIM CARD

*Нов модел 2022 промотивно по цена од 7000денари
*Ротирачки 360° AI Security Smart Solar 4G камери со 4 мега пиксели сензор, 4G мрежа,6 лед диоди за ноќна слика во боја + 2 инфраред диоди,детекција на движење на одреден обележан простор со аларм,аудио во две насоки...
*Без трошок на струја и без никакви кабли - соларен модел со сопствени батерии(26000mah) и соларен панел
*4G нано сим конекција
*Full HD слика 1080p (1920x1080)
*Чисто видео во ден и ноќ
*Без каснење на слика,се конектира за 5 секунди
*Се користи со апликацијата UBox Pro ,достапна на Android PlayStore,Apple Market i PC Windows
*Брза и едноставна инсталација,преку апликацијата на вашиот телефон со скенирање на QR code.

*IP66 Waterproof

*Зачувување на снимките во мемориска карта(MicroSD) до 128GB, со автоматско обновување на снимките, како и нивно прегледување преку вашиот телефон(Android & iOS), таблет или компјутер...
*Опција за снимките да се меморираат дирекно на Cloud
*Опција за поврзување на повеќе камери
*Детекција на движење на одреден простор се мести преку апликацијата и при секое движење на тоа место пракја порака на вашиот телефон, таблет, компјутер
*Опција да се пушти автоматско ротирачко пратење на објекти во движење
*Вграден звучник и микрофон за двонасочна говорна комуникација,може да се користи и како домофон
*Можност да се следат повеќе камери истовремено во апликацијата,максимум 16
*Ноќно снимање во црно-бело или во боја(до 30 метри)
(2X IR diodi, 6X LED diodi)
*Опција за автоматско палење на LED диодите при детекција на движење
*Опција за доделување на пристап до камерата и на други клиенти преку самата апликација (MultiUsers).


***продажба на мало и големо...
***ЗА ДРУГИ ГРАДОВИ ПРАЌАМЕ ПО КАРГО
...слободно јавете се или пишете на Viber или WhatsApp

ОГРАНИЧЕНА КОЛИЧИНА

ЦЕНА 6800 ДЕНАРИ

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од: Претпријатие

VIVA STORE
Потврден огласувач
076929529
Испрати Е-маил до огласувачот

360° ROTIRACKA WIFI AI SMART KAMERA 5MP 2K WIDE ANGLE

2400 МКД

360° ROTIRACKA WIFI AI KAMERA TENDA VNATRESNA 1920X1080p FHD

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам