1 / 6
Ливадски мед Livadski med
400 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 15:27

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Се продава ливадски мед на големо во канти околу 350кг.
Цена по договор
Љупчо 070 222 357

Љупчо 070 222 357

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078304718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам