1 / 12
POCINKOVANI STUBOVI STOLBOVI ZA ZAGRADUVANJE METALNA OGRADA
120 МКД
15.01.2023 20:59

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM NOVI POCINKOVANI STOLBOVI ZA ZAGRADUVANJE SO MREZA I ZA DRUGI NAMENI. STUBOVITE SE DOLGI 3 METRA. EDEN STUB E TEZOK 23,5 KG. STUBOVITE SE TIE STO SE NA SLIKITE. CENA 120 DEN KG. SE PRODAVAAT I DRUGITE OGRADI. CENA 70 DEN KG.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам