1 / 11
gumeni camci-servis i popravka
500 МКД
Цената не е фиксна
17.01.2023 15:58

Штип / Штип

profesionalno lepenje i popravka na sekakov vid na camci (guma,pvc,neopren,hypalon)

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
075384427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам