1 / 12
Kuca so dvor+ plac
85.000 €
13.03.2023 23:06

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2003

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Fazanerija

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguva na glaven pat + prodavam i plac od 250m2 sto se naogja vednas do samata kuca i ima DUP sto znaci moze slobodno da se izgradi kuca i slicno cenata 85000€ i za kucata i placot. Kucava se naogja vo Fazanerija 2 do samiot stadion. Za informazioni na watcapp na broj 00393294196785

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Isa Zulbear
Потврден огласувач
3294196785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам