1 / 10
Hitno prodavam kamp voAS Struga
1.500 €
01.09.2022 08:55

Кисела Вода / Скопје

Hitno se prodava kamp vo As Struga cena 1500 evra i 14000 za lezarina.Prikolkata e za 4 lica so ubavo dvorno mesto i moznost za prosiruvanje tel 078381001 isto se prodava i prikolka vo Gradiste do ezero 5000 evra

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Prodavam izdavam
Потврден огласувач
078381001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам