1 / 1
Se prodavaat keramidi
2.500 МКД
11.01.2023 18:48

Велес / Велес

Se prodavaat 250 keramidi vo solidna sostojba, 10 denari keramida

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Geco
Потврден огласувач
076440936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам