1 / 4
АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС
По Договор
19.11.2022 13:22

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

270 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Veles

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС

Се продава плац со стара куќа на атрактивна локација во строг центар на Велес, но далеку од бучавата! Плацот е на самиот брег на Вардар на мирна и рамна локација во центарот. (во Дворови)
Ул. Благоја Нечев
Број на парцела 2234.
Градежно не изградено земјиште од 217 m2 и земјиште под зграда 53 m2.
Вкупно површина 270 m2.
Плацот ги има сите потребни документи за градба и има само еден сопственик!

Цена по договор.

Моб: 078372903 или 077968507

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dušan
Vinica
Потврден огласувач
078372903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам