1 / 4
ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ со жиг (EPAL,WIC,EUR) 070/202-001
По Договор
24.11.2022 09:09

Прилеп / Прилеп

ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ
со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги земаме со наш превоз низ цела МАКЕДОНИЈА! 🇲🇰

На големо и мало.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Euro Pallets
Потврден огласувач
070202001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам