1 / 4
Се продава Mercedes-Benz 12-13 NA DELOVI!!!
1 €
08.11.2022 13:26

Штип / Штип

Се продава Mercedes-Benz 12-13 NA DELOVI!!!
1980 godina

KONTAKT: 078/212-413
070/210-414

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

PK
Потврден огласувач
070210414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам