1 / 4
Природна аронија без хемиски препарати
100 МКД
18.09.2022 00:14

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продавам природна аронија. Гарантирано без хемиски препарати. Големо и сочно зрно, редовно наводнувана. Може достава во цела Македонија преку карго. 100 ден/кг. Следете не и на facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063739382719

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Владо Паламидовски
Потврден огласувач
075312184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам