1 / 2
AMD RADEON XFX 6700XT SWFT 12GB
53.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 16:43

Карпош / Скопје

Nova Graficka XFX KORISTENA 8 MESECI.
SO GARANCIJA OD SETEC USTE 2 GODINI.

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075267200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам