1 / 2
Pumpi za maslo za podmackuvanje
1.000 МКД
19.01.2023 14:36

Прилеп / Прилеп

Мали пумпи со казанчиња за централно подмачкување на машини

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

prohrom prohromska inox inoks инокс прохромска пумпа pumpa

5 МКД

Turbini so greaci za susari турбини со греачи за сушари

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам