1 / 10
V380Pro 1080P 3MP WiFi IP Wide-Angle Outdoor/Indoor Camera
1.500 МКД
09.11.2022 10:00

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart CAMERA

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD со 3 мега пиксели сензор и детекција на движење на одреден обележан простор со АЛАРМ СИРЕНА,аудио во две насоки...
*Можност за надворешна и внатрешна употреба. Водоотпорни IP66.
*Се користи со апликацијата V380 Pro ,достапна на Android PlayStore,Apple Market i PC Windows
*Брза и едноставна инсталација,преку апликацијата на вашиот телефон(се избира опцијата Wifi Smart Camera,потоа AP hotspot connection,потоа се конектирате на Wifi рутерот на кој што сакате да ја конектирате камерата,потоа Connect to AP hotspot-тоа е нејзината Wifi мрежа...си ставате password и камерата е активна и во функција)
* Три начини на поврзување: со WIFI (тука спаѓа и со HOT SPOT), LAN дирекно со кабел, или на WIFI мрежата од самата камера.
*Full HD слика 1080p (1920x1080)
*Чисто видео во ден и ноќ
*Без каснење на слика,се конектира за 2-5 секунди
* Вграден звучник и микрофон, што значи може да има двонасочна говорна комуникација,како домофон.
* DOUBLE LIGHT - Ноќно снимање во црно-бело или во боја до максиум 30м, при ден нема ограничување.
* Зачувување на снимките во мемориска карта до максиум 128GB или со претплата на cloud, со опција за автоматско обновување на снимките, како и нивно прегледување преку вашиот смарт телефон, таблет или комјутер.
* Можност снимките да се зачувуваат и дирекно на интернет Cloud.
* ПОДДРЖУВА ONVIF може да се додаде на постоечки NVR, XVR.
*Може да снимаат повеќе камери истовремено преку апликацијата,максимум 64 и во реално време да се следат сите.
* Можност за доделување на пристап до камерата и на други клиенти преку самата апликација (MultiUsers).
*Опција за автоматско палење на LED диодите при детекција на движење.
*Димензии:92X191X92

***продажба на мало и големо...за други градови праќаме по карго експрес....за подетално слободно јавете се или пишете на Viber или WhatsApp 076-929-529

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од: Претпријатие

VIVA STORE
Потврден огласувач
076929529
Испрати Е-маил до огласувачот

360° ROTIRACKA WIFI AI KAMERA TENDA VNATRESNA 1920X1080p FHD

2000 МКД

360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам