1 / 3
Hidraulicni pumpi pumpa пумпа пумпи
1 €
09.03.2023 20:38

Прилеп / Прилеп

Хидраулични пумпи со големи мотори од
55кв
45кв
30кв
18.5кв
15кв
11кв
7.5кв
И други помали

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Presa presi преса преси

250 €

Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам