1 / 10
AUDI A4 1.9 TDI 115 ks.2006 god
4.999 €
23.09.2022 22:29

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A4 1.9 TDI 115 ks.2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi.kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам