1 / 5
Трпезариска маса со 6 столици ,чисто дрво
15.000 МКД
30.11.2022 09:38

Битола / Битола

Се продава добро сочувана дрвена трпезариска маса, комплет со 6 столици
Димензии 1мет.и 60 цм.должина и 1 метар ширина,со можност да се пушти 2 метра и 20 цм.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Tina
Потврден огласувач
075263770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам