1 / 9
Denon DRA F101 i DCD F101
120 €
24.09.2022 14:12

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Denon DRA F101 risiver i Denon DCDF101 sa Sony SS-CCP33 zvucnicima , uredjaji su ispravni i testirani dajuep i cist zvuk , bez zvucnika 70 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам