1 / 1
Kameri Video Nadzor DVR Alarm sistemi ip wifi golf
1 €
02.10.2022 18:18

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ
На лагер голем избор на опрема:
-HDCVI Dahua камери ...
-ip WiFi камери ...
-Аларм системи ...
-Видеофонија …
-DVR 4/8/16 канали …
-кабли,конектори,напојување ...
За нарачка или монтажа контакт
078217892 (viber/whatsapp)
Global Focus - Штип

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

oglasuvac
Stip
Потврден огласувач
078217892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам