1 / 5
NIKON D40 komplet
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 07:27

Куманово / Куманово

Резолуција:

6,1-8 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Prodavam NIKON D40 so objektiv, remen, torbicka, polnac.... komplet.
Ispraven, so odlicna baterija, mnogu malku koristen, kako nov. komplet, posebno ne prodavam.
cena po dogovor.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Simo
Потврден огласувач
078 497 422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам