1 / 8
Secenje metali na CNC fiber laser
1 МКД
Цената не е фиксна
27.09.2022 14:49

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Usluzno secenje na site vidovi metali na najsovremen CNC fiber laser i toa:

- Crn lim - debelina do 20 mm
- Pocinkuvan lim - debelina do 10 mm
- INOX - debelina do 6 mm
- Aluminium - debelina do 6 mm

Garantirano najbrz rok na izrabotka i najniski ceni!
Informacii na 070314488 i 070610537

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078319888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам