1 / 11
Pvc prozori i vrati
1 €
Денес 14:19

Куманово / Куманово

Proizveduvame i montirame pvc vrati, prozori, plise komarnik, aluminski rolentni! Ni treba tocni dimenzii za da vi dademe ponuda!! Povelete na 075 282 283 WHATSAP, WIBER!

Профили :
SCHÖNLINE 70,80,90mm
PROPLAST
DECCO
GELAN
KOMERLING
Окови од брендовите:
ROTO,Siegenia,HOPPE,Stublina,VORNE

Секакви видови на:
-комарници
-ролетни
-венецијанер
-зебра завеси
-вариолајт завеси
-Надворешни

Za ponuda 075282283 Ardi

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Ardi
Потврден огласувач
075282283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам