1 / 12
Can Am Spyder Rts Chrome Edition
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 11:50

Битола / Битола

Марка:

Can Am

Вид:

Останато

Година:

2011

Модел:

Spyder Rts

Километри:

10000

Can am Spyder Rts vo Odlicna sostoba.
Sega registriran Edna godina.
1000 kubici V-Rotax Masina so 78 kw.
Poluavtomatski menuvac SE5 so + i -,
Smeneti Gumi kais, servisiran Bez nikakov vlog.
Od Oprema poseduva Abs, Asr, Radio, GPS, avtomatsko niveliranje na amortizeri, navigacija, tempomat, greaci napred i nazad, podvizen vizir i mnogu drugo.
Za podetalni informacii kontaktirajte me.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

bitola
Потврден огласувач
070 59 57 52
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам