ГРОЗЈЕ ЗА ВИНО
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 14:03

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продава грозје за вино од следните сорти: ВРАНЕЦ, ХАМБУРГ, ПРОКУПАЦ, ПЛОВДИНКА, ЛИСИЧЕ, БЕЛО, СМЕДЕРЕВКА. ЦЕНА ПО ДОГОВОР, БЕСПЛАТНА ДОСТАВА.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Пецо
Потврден огласувач
075333760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам