1 / 9
MINI WIFI/IP KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM
2.200 МКД
06.02.2023 10:23

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

PRVA KLASA SPY CAM
NEMA NI SPOREDBA SO DRUGI MALI SPY CAM SO BATERII I SLICNO...OVA E DRUGA KLASA BEZ BATERIJA RABOTI DIREKNO NA MICRO USB - QUAD HD SLIKA SONY 5MP SENZOR 1440p,SAMI VIDETE GO KVALITETOT VO SLIKITE

ОГРАНИЧЕНА КОЛИЧИНА

2300 ДЕНАРИ

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од: Претпријатие

VIVA STORE
Потврден огласувач
076929529
Испрати Е-маил до огласувачот

Dahua - Imou 360° ROTIRACKI WiFI FullHD i UltraHD KAMERI

5500 МКД

360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

1400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам