1 / 2
Friteza/Fritezi na plin 2*8L novi
По Договор
04.02.2023 22:19

Струмица / Струмица

Se prodavat fritezi novi
2*8litri jacina na plin 7kw
Mnogu ekonomicna
Cena ekstra
Info 075390333

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Lyss
Потврден огласувач
075390333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам