1 / 2
Skara na plin 100cm*50cm nova
По Договор
13.11.2022 16:23

Струмица / Струмица

Se prodava
Skara na plin 3gorilnika
Plinska jacina 10.8kw
Novi ne otpakuvani
Ekstra cena
Info 075390333

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Lyss
Потврден огласувач
075390333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам