1 / 2
Usluga za secenje i vitkanje lim
2 €
18.11.2022 17:35

Илинден / Скопје

Вршиме сечење и виткање на лим: сечење лим до дебелина до 12 мм и должина 3 м, аголно виткање на лим на преса до 12 мм долга 3 м
инфо 076223945

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

D
Потврден огласувач
075648191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам