1 / 6
tocak velosiped
270 €
14.03.2023 20:42

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

CARRERA LIMIT EDITION, road hibrid bike aluminiumski ram, trkala so kasetki, shimano oprema extra socuvan nesporedliv so taiwanski i kineski velosipedi sozdaden za angliski pazar

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
075669988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам