1 / 5
DAF XF105 460
11.000 €
Денес 13:00

Радовиш / Радовиш

Се продава Daf Xf 460 105 со шалтер мењач,камионот е во одлична состојба ,со поминати 1350000км,на 900 000 км направен генерален ремонт со оригинални делови од Даф Холандија,моментално направен комплетен сервис на мењачот сменет сет и комплетно репариран мењач кај мајстор Мите Богданци.Камионот е од 0 километри во моја сопственост!!!
Регистриран 08.08.2023
СПРЕМЕН ЗА НА ПАТ!!!
ГУМИ предни 95%
Задни 80 %

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Stojanco
plackovica
Потврден огласувач
070214415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам