1 / 1
Kupuvam kuka ili plac vo Struga
По Договор
Денес 08:23

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Kupuvam kuka ili plac vo vo Struga ili okolinata za nova gradba .
za site vasi ponudi povelete kontakt na 070693464 ( Viber WhatsApp ) ve ocekuvam.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

D
Струга
Потврден огласувач
070693464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам