1 / 4
Мебел во дневна соба
1 €
10.10.2022 17:25

Штип / Штип

Се продава половни гарнитура за седење (тросед,двосед и фотелја) + клуб масичка ,ТВ комода и полица за книги
Димензиите се прикажани на сликите

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Даниела
Потврден огласувач
070239277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам