1 / 1
Acer Iconia A501
50 €
10.10.2022 17:49

Аеродром / Скопје

Марка:

Acer

Големина на екранот:

10" инчи

Продавам Acer Iconia A501 Модел на таблет + футрола + Полнач за во автомобил

https://www.gsmarena.com/acer_iconia_tab_a501-3898.php

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
078446555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам