1 / 2
Интермитентен (повремен/испрекинат) механизам
300 €
19.05.2023 22:42

Прилеп / Прилеп

Механизам што дава испрекинати пренесени движења за одреден агол

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

prohrom prohromska inox inoks инокс прохромска пумпа pumpa

5 €

Varijabilni варијабилни reduktori reduktor редуктори редукто

180 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам