1 / 12
4 x360° ROTIRACKI WIFI AI SMART KAMERI SET SO DVR - 5MP 2K
13.000 МКД
07.06.2023 11:41

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

НОВ МОДЕЛ DVR КОМПЛЕТ СЕТ СО 4 РОТИРАЧКИ КАМЕРИ
H265
5MP WIDE LENS 3.6MM 2K VIDEO

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од: Претпријатие

VIVA STORE
Потврден огласувач
076929529
Испрати Е-маил до огласувачот

V380Pro 1080P 3MP WiFi IP Wide-Angle Outdoor/Indoor Camera

1500 МКД

MINI WIFI KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам