1 / 12
360° ROTIRACKA WIFI AI KAMERA TENDA VNATRESNA 1920X1080p FHD
2.000 МКД
31.03.2023 11:58

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

NOVI TENDA ROTIRACKI KAMERI ORGINAL SO GARANCIJA

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од: Претпријатие

VIVA STORE
Потврден огласувач
076929529
Испрати Е-маил до огласувачот

ISCEE 360° PTZ ROTIRACKA WIFI AI SMART KAMERA 4MP 2K UHD

2000 МКД

360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP

7000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам