1 / 3
Volnica za pletenje
50 МКД
19.10.2022 19:43

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Волница за плетење на Битолатекс, 9 parcinja состав 30 % волна 70% акрил, DANGORA 2 parcinja sostav : volna, poliakril,moher, PERLITA 1 parce, teget boja, состав . poliakril, malon i 2 parcinja merceliziran konec, crna boja 100% pamuk, site se po 50 gr, 50 ден парче.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Павлина
Лазо Осмаков 11
Потврден огласувач
075459303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам