1 / 2
Vdlabnata BAKARNA CINIJA
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.10.2022 13:39

Куманово / Куманово

Prodavam ukrasna cinija, izraboten od Mesing, so dijametar od 25 cm, visina 5 cm, kupena vo Germanija. Prakam i po Kargo.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам