1 / 9
Motor za lizgacka (klizna) vrata porta 600kg
17.900 МКД
19.05.2023 15:26

Кисела Вода / Скопје

Motorite se novi i doagaat vo komplet so seta dodatna oprema za brzo montiranje
Motor so moknost od 280W (600kg)
Foto kelii za bezbednost
2 dalecinski fakaat 60m oddalecenost
Nazabeni letvi 4m

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Останато

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
071216201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам