1 / 1
Zamena na Zadno Staklo za iPhone!
999 МКД
Цената не е фиксна
26.10.2022 08:54

Скопје Центар / Скопје

Zamena na Site iPhone modeli
Zadno Staklo
Iphone x/xs/xsMax/xR
iPhone 11/11pro/11proMax
iPhone 12mini/12/12pro/12proMax
iPhone 13mini/13/13pro/13proMax

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

FERFON
Потврден огласувач
075290299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам