1 / 2
Сок од Аронија
750 МКД
Цената е фиксна
15.01.2023 16:26

Берово / Берово

Испраќам по карго    

Се продава ладно цедена органска аронија со потекло од Берово. Пакувањето е во bag in box од 2 литра.
Чист, органски производ без додатоци, без конзервански и без шеќер.
Цена на едно пакување е 750 денари.
За повеќе информации барајте не на телефонскиот број: 078 227 239 Мирјана

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Мирјана Дудуковска
Потврден огласувач
078227239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам