1 / 11
Се изнајмува Вила во Охрид
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 14:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се изнајмува вила во населба Чекоштина во близина на хотел Сончева порта, со површина од 40 м2 и двор од 600 м2 кој е хортикултутно уреден. Вилата е целосно опремен, и се состои од две соби и купатило.
Во спалната соба има брачен кревет и двосед (соодветен за спијање на едно лице), додека во дневната соба, софа (која се пушта и е соодветна за спијање на две лица). Максималниот капацитет на сместување е 5 лица. Кујната е целосно опремена.
Сместувањето има wi-fi.
Има сопствен паркинг. Располага со подвижна скара.
Околината е мирна населба со приватни вили, лозови насади, бадемови дрва. Вилата има поглед на Охридското езеро и планината Галичица.
Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за оставање велосипеди. 

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Vesa
Потврден огласувач
070259979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам