1 / 1
Domasna rakija stara 5 godini
170 МКД
01.11.2022 19:30

Неготино / Неготино

Se prodava rakija domasna od s.Gorni Disan-Negotino.Rakijata e pravena za svoja dusa od blago nenavodnuvano lozje,stara e 5 godini.Bez nikakvi boi i aditivi.Samo za svoja dusa

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

Nadica
Потврден огласувач
076212424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам