1 / 3
Nosac za velosipedi za na kuka Thule Xpress 970
90 €
30.12.2022 12:34

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi nosaci za 2 velosipedi za na kuka Thule Xpress 970

https://www.thule.com/en-mk/bike-rack/towbar-bike-racks/thule-xpress-2-_-970000

Kako ponuda imam i drugi vidovi na krovni nosaci za site vidovi na vozila, nosaci za velosipedi, nosaci za skii, kuferi.
Thule

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Багажници

Се продава од:

DejanThule
Потврден огласувач
070273503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам