1 / 4
Продажба на Природен Ливадски Мед / Med
500 МКД
Цената е фиксна
11.04.2023 23:48

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Продажба на Природен Ливадски Мед 🐝🐝🐝
Најквалитетниот мед не е во маркетите, туку кај производителите на мед!!!!
Долгогодишна тредиција и загарантиран квалитет!
Цена за 1kg е 500 денари 💰 .
🚗Достава за Битола е безплатна.🚗
🚗 Испраќаме и по карго низ цела Македонија🚗
📞 За повеќе информации и порачки обратетесе на бројот 075 339 509 Јован . 📞

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
075339509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам