1 / 12
JACK WOLFSKIN TEXAPORE - Original !!!
1.200 €
29.01.2023 22:04

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Сива

Se prodavaat original patiki JACK WOLFSKIN Texapore , so golemina br. 37 i 1/3 (23 cm)
Patikite se odlicno socuvani, bukvalno kako novi, mnogu udobni i lesni,doneseni od stranstvo.
Link do video za patikite:
https://youtube.com/shorts/Ot7J_sH49vI?feature=share

Cena....................1200 den


Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

H & M jakna - Original !!!

900 €

ASICS Gel Antares 3 - Original !!!

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам